درباره ما

بازرگانی آریا از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه واردات و پخش قطعات آسانسور به خصوص انواع ریل راهنما آغاز نموده است و طی این سالها همواره توسعه و پیشرفت را سرلوحه خود قرار داده است. تعامل مستمر با تأمین کنندگان خارجی در جهت ارائه باکیفیت‌ترین محصولات، همچنین توصعه فعالیت و تأمین‌کنندگان خارجی در جهت ارائه باکیفیت‌ترین محصولات، همچنین توسعه فعالیت و تأمین و توزیع اقلام چدید و متنوع در سطح ممتاز کیفی همواره در دستور کار مدیریت و پرسنل این مجموعه قرار دارد.

طی سالها فعالیت تجاری و بازرگانی، این مجموعه موفق به انتخاب و گزینش بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات از بین تولیدکنندگان مطرح خارجی شده که رضایت کامل مشتریان این مجموعه در سالهای اخیر گواه بر این است.

بازرگانی آریا با مد نظر قرار دادن کلیه جوانب کیفی تأمین‌کنندگان خارجی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری تعدادی از کارخانجات مطرح تولیدی اقلام آسانسوری از قبیل ریل راهنما، سیم بکسل، موتور گرلس، فلکه هرزگرد پلی امید و انواع منبع تغذیه (UPS) نموده است.

بازرگانی آریا مفتخر است با بهره‌گیری از پرسنل مجرب، پرتلاش و با انگیزه و متخصص در جهت ارائه بهترین راه‌کارها برای مشتریان خود و توسعه محصولات متناسب با نیازهای بازار آسانسور ایران گام برمیدارد و بطور مداوم در تلاش به منظور بهبود و توسعه خدمات خود می‌باشد.

فروش قطعات

بازرگانی آریا

نمایندگی فروش قطعات

قیمت مناسب

بازرگانی آریا

ارایه قیمت های واقعی و منصفانه درجهت رقابت سالم

رضایت مشتری

بازرگانی آریا

اخذ رضایتمندی مشتریان از طریق ارایه خدمات پس از فروش مناسب

کیفیت تضمینی

بازرگانی آریا

ایجاد اطمینان لازم ازخرید کالایی با اصالت

بیش از ۱۰ سال تجربه

برای کیفیت آماده شوید

ارائه بهترین قطعات آسانسور

مفتخریم به کار با صدها کسب و کار آینده ساز ، ازجمله برترین شرکت های موفق ایران

بازرگانی آریا فعالیت خودرادر زمینه واردات قطعات آسانسوربه خصوص ریل راهنما آغاز نموده است وطی این سالها همواره توسعه و پیشرفت را سرلوحه خود قرار داده است.

این مجموعه پرتلاش و با انگیزه با همکارانی حرفه ای و متخصص که به دنبال بهترین راه کارها برای مشتریان خود و توسعه محصولات متناسب با نیاز های بازار آسانسور ایران می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

15K

مشتری خرسند

1280+

حساب کاربری

10K

پروژه تکمیل شده

992+

پروژه در حال انجام