< < < <

بهترین برندهای موتور آسانسور

آریا تریدینگ

بهترین برندهای موتور آسانسور

۱۴۰۲/۰۴/۳۰

بورس و بازار صنعت آسانسور

اگرمیخواهید خرید یا فعالیتی در راستای  تجهیزات و قطعات آسانسور و پله برقی  همانند موتور آسانسور ، درب آسانسور ، کابین آسانسور و… در تهران انجام دهید وظیف ماست که مرکز تجارت این قطعات در تهران را به شما معرفی کنیم.آدرس زیر را به خاطر بسپارید:

ایران تهران میدان فتح بزرگراه فتح قبل از پل پاستوریزه مجتمع پارس صنعت طبقه اول واحد 32

یا با این شماره جهت سفارش تماس حاصل فرمایید:‌ 02191001217  

حتی می توانید از طریق وبسیات از محصولات دیدن کنید:‌www. aria-trading.com

مثلا برای خرید انواع موتور گیربکس آسانسور و یا انواع درب و سیم بکسل و هزاران دستگاه و قطعات مربوط به آسانسور های کششی و آسانسور های هیدرولیک میتوانید به این محل که تبدیل به بورس آسانسور در ایران شده رجوع کنید یا به صورت اینترنتی از وبسایت خریداری کنید.

 

اسانسور یکی از وسایل اولیه ساخته شده دست انسان است امااین ماشین الگوریتم بسیار ساده ایی دارد که همواره به آدمی کمک کرده است  شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چه کسی این ماشین را اولین بار ساخت؟

پایه‌گذار علمی و طراح آسانسورهای امروزی، دانشمند و ریاضی‌دان بزرگی با نام  آتوود است. اختراع او ماشین آتوود بود

آتود را با استفاده از دو وزنه‌ای که با یک نخ به یکدیگر مربوط می‌شوند و روی فلکه ای، وزنه‌های فوق به بالا و پایین حرکت می‌کنند، ساخت. بعده ها انسان ها از آن به عنوان آسانسور بهره بردند و آتوود اثر خود را گذاشت.

موتور اسانسور

انواع آسانسور:

تمامی آسانسورها در داشتن چند بخش اشتراک دارند مثل کابین، حرکت عمودی و توقف در سطوح مختلف. اما از لحاظ نحوه رسیدن نیروی محرکه به کابین باهم فرق دارند وبر همین اساس  به چهار دسته آسانسور یعنی:

۱- کششی، ۲- هیدرولیک، ۳- وینچی و۴- مغناطیسی تقسیم می‌شوند.

 البته امروزه تکنولوژی‌های بروز مانند آسانسورهای پنوماتیک در دسته پنجم جای گرفته است،‌اما برای بسیاری از پروژه‌ها جهان سعی می شود که  از آسانسورهای کششی استفاده شود. مخصوصا اگر پروژه ای بلند مرتبه یا دارای سرعت بالا هست، بهترین انتخاب برای شما آسانسورهای کششی می‌باشد.

آسانسورهای کششی به دو دسته گیرلس و گیربکس تقسیم بندی می‌شوند 

 

از موتور آسانسورمیتوان  به عنوان قلب دستگاه آسانسور یاد کرد، شماباید درخرید موتور آسانسور با توجه به بودجه خودتان، بهترین شرکت را برای خرید موتور آسانسورانتخاب کنید. مطمئنا این یکی از دغدغه های شماست.

 

حال میخواهیم شمارا با اجزای اسانسور اشنا کنیم وآنها را نام ببریم:

درب آسانسور

اینورتر آسانسور

درایو آسانسور

الکتروسیگنال

قفل لولایی درب

مگنت درب آسانسور

دیکتاتور آسانسور

فلکه هرز گرد آسانسور

گاورنر آسانسور

کفشک آسانسور

سیم بکسل اسانسور

ریل آسانسور:

ریل آسانسور بخش مهم و قابل توجه آسانسور است زیرادقیقا ریل است که مسیر آسانسور را مشخص می‌کند. اما وظیفه مهم دوم آن  هدایت وزنه تعادل و کابین است. سومین کاری که انجام می دهد و نبودش بسیار خطرناک است این است که موقع ترمز اضطراری کابین آسانسور، کابین را مهار میکند. از نظر فیزیکی اتفاقی که می افتد این است که در این حالت وزن کل کابین و بار‌های آن به ریل منتقل می‌شود. پس تا اینجا متوجه شدیم که این قطعه تاثیر بسیاری بر امنیت و عملکرد آسانسور دارد.

انکودر آسانسور

لقمه ریل

براکت ریل آسانسور

قلاب سر بکسل

سیم بکسل:

یکی از مکان‌هایی که از WireRopeها یا همان سیم بکسل استفاده فراوانی می‌شود، در آسانسوراست. میدانید که مبنای حرکت کردن آسانسورها بر استفاده از نیروهای کششی می باشد که این نیرو را فقط موتور اسانسور است که میتواند تامین کند و این نیرو را به سیم‌های فولادی دهد تا بتوانند کابین را حرکت دهند. پس قائدتا سیم بکسل باید از یک سمت به ساختمان کابین واز سمتی دیگر باید به وزنه متصل باشد. همینگونه است که میتواند کابین و وزنه تعادل را به حالت معلق نگه دارد.

پشت بند ریل آسانسور

جعبه سه فاز آسانسور

تابلوهای فرمان

وزنه تعادل

تراول کابل

تراول کابل:

تراول کابل دو مدل دارد یکی تخت و یکی نیز گرد است. از این کابل  برای انتقال نیرو استفاده می شود و همچنین برای برقراری ارتباط بین کنترل گر و کابین آسانسور نیزاز آن بهره میبریم. رنگ این کابل‌ها اغلب سیاه است و از کابین آسانسوربه حالت آویزان هستند.

جعبه ریویزیون

موتور آسانسور:

موتور بخشی است که نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل میکند و مثل قرقره عمل میکند یعنی باید کابین را جابه جاکند.

 بهترین آن ها به ترتیب عبارتند از:

۱ ـ موتور آسانسور زیلابگ

۲ ـ موتور آسانسور گیرلس بلولایت

۳ ـ موتور آسانسور مونا درایو

۴ ـ موتور گیرلس آسانسور ویتور چین

۵ ـ موتور آسانسور سیتور(torin drive)

۶ ـ موتور آسانسور گیرلس آکیش

۷ ـ موتور آسانسور سیکور

۸ ـ موتور گیرلس آسانسور بهران

۹ ـ موتور گیرلس آسانسور وبر

هر آن چه که در زمینه آسانسور نیاز دارید از موتور گرفته تا قفل لولایی درب اسانسور میتوانید از کامل ترین و بهترین فروشگاه در تهران (آریا تریدینگ) استفاده و خرید کنید.