قیمت فروش آسانسور ۱۴۰۲

آریا تریدینگ

قیمت فروش آسانسور ۱۴۰۲

۱۴۰۲/۰۳/۲۷

در سال‌های گذشته خصوصا در سال۱۴۰۲، به دلیل تغییراتی که در زمینه  استاندارد های ساخت و ساز و مشابها تغییرات گسترده ای که در صنعت ساختمان‌سازی بوجود آمد، آسانسور به یکی از تجهیزات اساسی و ضروری در هر ساختمان تبدیل شده است. همین موضوع تقاضا برای خرید آسانسور را چندین برابر کرده است. متقابلا با تغییر قیمت ارز های تاثیر گذار مانند دلار فروش آسانسور را تحت شعاع قرار داده است. به طوری که قیمت فروش آسانسور افزایش دو سه برابری داشته است. در این مقاله از آریا تریدینگ قصد داریم که در رابطه با قیمت فروش آسانسور و عوامل تاثیر گذار بر آن صحبت کنیم.  

قیمت خرید آسانسور ۱۴۰۲

فروش آسانسور : راهنمای انتخاب آسانسور با بهترین قیمت

گام اول: انتخاب شرکت معتبر برای خرید آسانسور

وقتی که یک ساختمان با ارتفاع زیاد ساخته می‌شود، طبیعتا برای جابه جایی بین طبقات نیازمند یک سیستم داخلی هستند. آسانسور به عنوان یکی از بهترین راه‌حل‌ها، دارای مزایایی از جمله افزایش راحتی و سرعت جابجایی، کاهش زمان صرف شده در رفت و آمد و بهبود امنیت است. اما نکته مهم اینجاست که اگر آسانسور توسط متخصصان سر هم بندی و اسمبل نشود به جز اینکه آرامش را از شما سلب کند فایده دیگری ندارد. در راستای انجام یک خرید موفق شما فاکتور های زیر را برای یک شرکت معتبر در نظر بگیرید:

تجربه و تخصص: شرکت باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی، تولید، نصب و خدمات پس از فروش آسانسور باشد.

استاندارد‌های ایمنی: شرکت باید آسانسور‌های خود را بر اساس استاندارد‌های ایمنی معتبر داخلی و بین‌المللی تولید کند.

قیمت خرید آسانسور ۱۴۰۲

کیفیت ساخت: آسانسور‌های تولیدی شرکت باید دارای کیفیت ساخت بالا و قطعات با کیفیت باشند تا عمر آن‌ها بالا باشد.

خدمات پس از فروش: فروش آسانسور نباید پایان راه باشد! شرکت باید خدمات پس از فروش کامل و قابل اعتمادی ارائه دهد، از جمله خدمات نگهداری، تعمیر و نگهداری منظم آسانسور‌ها.

قیمت مناسب: شرکت باید قیمت مناسبی برای آسانسور‌های خود تعیین کند که با کیفیت ساخت بالا همراه باشد.

گواهینامه‌های استاندارد: شرکت باید دارای گواهینامه‌های استاندارد مربوط به آسانسور‌های خود باشد.

مشتری‌مداری: شرکت باید به مشتریان خود احترام بگذارد و نیاز‌های آن‌ها را در نظر بگیرد و برای حل مشکلات آن‌ها قابل دسترس باشد.

راهنمای خرید آسانسور ۱۴۰۲ | آریا تریدینگ

گام دوم : نوع و مدل آسانسور

نکته مهم در خرید آسانسور بررسی دقیق  نوع و مدل آن است. مدل ها و انواع بسیار مختلفی در از آسانسور ها طراحی و تولید شده است. که از نظر موتور و عوامل حرکتی با هم متفاوت هستند. شما لازم است مناسب ترین نوع آسانسور را برای ساختمان خود انتخاب کنید. زیرا هر نوع آسانسور برای کاربری خاصی تولید می شود.

خرید آساسنور ۱۴۰۲

گام سوم: ابعاد آسانسور

پارامتر دومی که در خرید آسانسور باید در نظر داشته باشیم ابعاد آسانسور است. آسانسور ها ابعاد و اندازه های مختلفی دارند. در هر ساختمان با توجه به ظرفیت هایی که دارد باید آسانسور با ابعاد مناسب آن استفاده شود. علت هم این است که هر ساختمان با توجه به تعداد سکنه و میزان رفت و آمد هایی که در طول شبانه روز ممکن است انجام شود آسانسور خود را  انتخاب می کند. البته تعداد طبقات آسانسور نیز تاثیر گذار هستند. گاهی اوقات یک آسانسور برای بالا رفتن و پایین آمدن کفایت می کند اما در برخی موتاقع ممکن است اینگونه نباشد. ابعاد هر قسمت از آسانسورها با یکدیگر تناسب دارند. در خرید آسانسور باید دقت شود تا ابعاد سیستمی که سفارش داده می شود کاملا با نوع ساختمان و نیازها منطبق باشد. البته در این زمینه کارشناسان شرکت های سازنده، مشاوره های لازم را به مالکان ساختمان ها ارائه خواهند داد.

قیمت خرید آسنسور ۱۴۰۲

 

گام چهارم: کیفیت آسانسور

آسانسور، سیستمی است که از قرار دادن قطعات و تجهیزات مختلفی در کنار یکدیگر ایجاد شده است. هر کدام از قطعات در بازار از لحاظ کیفیت و استاندارد بودن با مدل ها مشابه تفاوت های زیادی دارند. به گونه ای که برخی از قطعات از نوع اصل یا اورجینال هستند که البته کیفیت بسیار بالایی دارند. برخی از قطعات نیز محصول برندهای متفرقه بوده و کیفیت متوسط و حتی ضعیفی دارند. در این صورت شما باید هنگام خرید آسانسور، به این نکته توجه کنید که قطعات سیستم ساخت برندهای معتبر بوده و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. زیرا خرید آسانسور آن هم با قطعات بسیار باکیفیت نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. زیرا با هزینه ای که بابت خرید آسانسور باکیفیت پرداخت می کنید، قطعات آن تا چندین سال نیازی به تعمیر یا تعویض نخواهند داشت.

قیمت خرید آسانسور ۱۴۰۲

گام پنجم: قیمت آسانسور

یکی از مهم ترین قسمت های خرید آسانسور قیمت آن است. علت اهمیت این موضوع به این خاطر است که در بازار اسانسور ها با قیمت های بالایی به فروش می رسند. و تفاوت قیمت بین دو آسانسور بسیار زیاد و قابل توجه است. در این موقعیت مالک ساختمان ها به دنبال خرید آسانسوری هستند که قیمت مناسب و اقتصادی نیز داشته باشد. زیرا مشتریان برای خرید آسانسور بودجه مشخصی دارند و خرید هر نوع سیستمی با هر قیمتی در توان آن ها نیست. به این منظور توصیه می شود برای خرید آسانسور باکیفیت که قیمت مناسبی نیز داشته باشد، حتما تحقیق لازم را به عمل آورید. همچنین می توانید از نظرات کارشناسان در این زمینه بهره مند شوید.

خرید آسانسور ۱۴۰۲

گام آخر: گارانتی و بیمه آسانسور

بعد از قیمت مهم ترین نکته در مورد خرید یک آسانسور وجود گارانتی معتبر، هنگام خرابی قطعات و تعویض آن ها تا مدت زمان مشخصی خدمات مربوطه به شکل رایگان ارائه خواهد شد. . همچنین با وجود بیمه نامه معتبر در صورت بروز حوادث و سوانح، پرداخت خسارات جانی و مالی برعهده مالک ساختمان نخواهد بود. در این حالت شرکت بیمه پرداخت این خسارات را برعهده می گیرد.